Partneři

Těší nás spolupráce s firmami, které přispívají ke zlepšování životního prostředí a kterým není ekologie a stav naší planety lhostejný.

NATUR HOUSE

Firma s dvacetiletými zkušenostmi a tradicí na českém trhu doposud realizovala více než 500 dřevostaveb. Domy jsou montovány z kvalitních certifikovaných výrobků, což umožňuje standartně dodávat dřevostavby nejvyšší kvality. Nízkoenergetické a pasivní dřevostavby na klíč jsou obvykle hotovy již za 4 měsíce. Systém Biosuntec Home instalujeme do společně vybraných a odladěných domů, s garantovanou dotací.

 

CELET

Dodavatel kvalitních dřevostaveb s devatenáctiletými zkušenostmi na českém trhu. Firma preferuje systémy bezpečné výstavby s difúzně otevřenou konstrukcí obvodových stěn a je přímým výrobcem dřevostaveb, s vlastním projekčním oddělením. Spolupracujeme v rámci vybraných typových domů ve kterých je instalován systém Home, se zaručenou dotací pro klienta. 
 

VEXTA DOMY

Společnost patří mezi 10 největších dodavatelů dřevostaveb v ČR. Ke konci roku 2018 postavila v ČR již více než 190 domů. Je členem asociace dodavatelů montovaných domů, který je garantem kvality. Firma nabízí vyjímečnou celoživotní záruku na nosný skelet domu. Systém Home dodáváme do vybraných domů společnosti, s garancí dotace NZÚ.

 

A-dům s.r.o.

Společnost s vlastním projekčním oddělením staví na klíč dřevostavby i zděné domy prvotřídní kvality. Postavila již více než 100 rodinných domů a má 24 let zkušeností na českém trhu. V řadě domů společnosti A-dům byl nainstalován systém Biosuntec Home a vyřízena dotace NZÚ, ke spokojenosti klientů.   

D.E.E.D.

Královéhradecká společnost D.E.E.D. je dodavatel a výrobce kvalitních dřevostaveb na klíč, se kterým úzce spolupracujeme. Ve svém katalogu firma nabízí několik domů s implementovaným systémem Biosuntec Home, které jsou již optimalizovány pro přidělení dotace Nová zelená úsporám.

Toyota

Firmy Toyota i Biosuntec smýšlí ekologicky. Toyota vyrábí ekologické hybridní vozy, Biosuntec dodává do domů zelené technologie. Obě firmy jsou ohleduplné k životnímu prostředí a svým zákazníkům dodávají v poměru cena - výkon - ekologie, to nejlepší na trhu. Vyberte si níže vůz za zvýhodněnou cenu.
 

Čásenský & Hlavatý

Pojišťovatelem instalovaných zelených technologií a dlouholetým partnerem f. Biosuntec je pojišťovací makléř a poradce Čásenský & Hlavatý. Tato skupina nabízí našim zákazníkům nejvýhodnější pojištění technologií i nemovitostí z široké nabídky všech pojišťoven působících na českém trhu.
Biosuntec
Logo Biosuntec

Biosuntec CZ, s.r.o.
Gočárova třída 227/50
Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
IČ: 035 69 411

Biosuntec FacebookBiosuntec TwitterBiosuntec YouTube