Partneři

Těší nás spolupráce s firmami, které přispívají ke zlepšování životního prostředí a kterým není ekologie a stav planety Země lhostejný.

Toyota

Firmy Toyota i Biosuntec smýšlí ekologicky. Toyota vyrábí ekologické hybridní vozy, Biosuntec dodává do domů zelené technologie. Obě firmy jsou ohleduplné k životnímu prostředí a svým zákazníkům dodávají v poměru cena - výkon - ekologie, to nejlepší na trhu. Vyberte si níže vůz za zvýhodněnou cenu.
 

D.E.E.D.

Společnost D.E.E.D. je dodavatel a výrobce kvalitních dřevostaveb na klíč, se kterým úzce spolupracujeme. Firma D.E.E.D. má v nabídce několik domů s implementovaným systémem Biosuntec Home, které jsou již optimalizovány pro přidělení dotace Nová zelená úsporám.

Čásenský & Hlavatý

Pojišťovatelem instalovaných zelených technologií a dlouholetým partnerem f. Biosuntec je pojišťovací makléř a poradce Čásenský & Hlavatý. Tato skupina nabízí našim zákazníkům nejvýhodnější pojištění technologií i nemovitostí z široké nabídky všech pojišťoven působících na českém trhu.

Mgr. Pavel Příhoda

Mgr. Pavel Příhoda je pověřencem ochrany osobních údajů (GDPR). Právnickým i fyzickým osobám vypracuje firemní směrnice a navrhne soubor opatření k ochraně zpracovávaných dat. 
Biosuntec
Logo Biosuntec

Biosuntec CZ, s.r.o.
Gočárova třída 227/50
Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
IČ: 035 69 411

Biosuntec FacebookBiosuntec TwitterBiosuntec YouTube