O SPOLEČNOSTI BIOSUNTEC

Hlavním produktem firmy je systém Biosuntec Home pro nově stavěné rodinné domy. Další činností firmy jsou návrhy a realizace systémů do stávajících bytových domů. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby. Systémy projektujeme, obstaráváme dotace, provádíme instalace a zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
 

Vznik firmy Biosuntec se datuje do roku 2013, kdy Ing. Pavel Koudelka s Martinem Černým založili firmu Biosuntec Limited s cílem vyvinout novou technologii pro využití fotovoltaiky v rodinných domech, která měla  zajistit využití veškeré energie vyrobené fotovoltaikou, přímo v domě - bez přebytků. Vývoj probíhal zejména v Chrudimi a podílel se na něm tým odborníků. První výrobek, byl patentován, dostal název Biosuntec Solar a sloužil výhradně k fotovoltaickému ohřevu vody.
 

V roce 2015 firma představila systém pro nízkoenergetické a pasivní domy Biosuntec Home, který je svou komplexností patentovaným řešením řízení na trhu ojedinělý. Sídlo firmy je v Hradci Králové a v současné době firma působí především v rámci České republiky a Slovenska.

Společnost dále pracuje na vývoji vlastních technologií, v současnosti má u patentového úřadu zapsáno pět patentů, příp. užitných vzorů v oblasti využití energie v domech a fotovoltaických technologií. 
 

KANCELÁŘ FIRMY: Gočárova třída 227/50
                                  Hradec Králové 500 02

O společnosti

POTŘEBUJETE PORADIT,
ZEPTAT SE, NEBO JEN NEZÁVAZNĚ POPTAT?

Kontaktní formulář Biosuntec
Biosuntec
Logo Biosuntec

Biosuntec CZ, s.r.o.
Gočárova třída 227/50
Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
IČ: 035 69 411

Biosuntec FacebookBiosuntec TwitterBiosuntec YouTube