Kontakty

Zákaznická linka 734 18 08 28

Martin Černý

Martin Černý

ředitel společnosti, jednatel

Telefon: +420 608 664 434

E-mail: cerny@biosuntec.cz

Dr. Tomáš Kvasnička

Dr. Tomáš Kvasnička

projektový manager, jednatel

Telefon: +420 602 239 109

E-mail: kvasnicka@biosuntec.cz

Ing. Pavel Koudelka

Ing. Pavel Koudelka

vedoucí vývoje

Telefon: +420 608 250 500

E-mail: koudelka@biosuntec.cz

Kurt Hartmann

Kurt Hartmann

obchodní ředitel

Telefon: +420 734 445 511

E-mail: hartmann@biosuntec.cz

Ing. Kateřina Víšková

Ing. Kateřina Víšková

koordinátorka projekčního oddělení, dotace

Telefon: +420 776 657 616

E-mail: viskova@biosuntec.cz

Petr Mrhal

Petr Mrhal

vedoucí montáží

Telefon: +420 725 930 931

E-mail: mrhal@biosuntec.cz

Ing. Tomáš Martínek

Ing. Tomáš Martínek

energetický specialista

Telefon: +420 735 747 843

E-mail: martinek@biosuntec.cz

Ing. Lucie Pospíšilová

Ing. Lucie Pospíšilová

energetický specialista

Telefon: +420 725 050 423

E-mail: pospisilova@biosuntec.cz

Bc.Ladislav Mesároš

Bc.Ladislav Mesároš

hlavní projektant VZT rodinné domy

Telefon: +420 735 747 841

E-mail: mesaros@biosuntec.cz

Jan Foist

Jan Foist

projektant VZT pro bytové domy

Telefon: +420 728 571 926

E-mail: foist@biosuntec.cz

Ing. Josef Neubauer

Ing. Josef Neubauer

projektant pasivních domů

Telefon: +420 731 262 361

E-mail: neubauer.j@biosuntec.cz

Jakub Hrdlička

Jakub Hrdlička

projektant VZT

Telefon: +420 734 180 829

E-mail: hrdlicka@biosuntec.cz

Ludvík Neubauer

Ludvík Neubauer

měření a regulace

Telefon: +420 777 558 548

E-mail: neubauer@biosuntec.cz

Anetta Foltýnová

Anetta Foltýnová

referentka obchodního oddělení

Telefon: +420 703 824 471

E-mail: foltynova@biosuntec.cz

Monika Švorcová

Monika Švorcová

recepce - informace

Telefon: +420 735 747 844

E-mail: svorcova@biosuntec.cz

Ing. Adrian Šoltés

Ing. Adrian Šoltés

zastoupení pro Slovenskou republiku

Telefon: +421 944 648 500

E-mail: soltes@biosuntec.sk

Biosuntec
Logo Biosuntec

Biosuntec CZ, s.r.o.
Gočárova třída 227/50
Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
IČ: 035 69 411

Biosuntec FacebookBiosuntec TwitterBiosuntec YouTube