Kontakty

Zákaznická linka 734 18 08 28

Martin Černý

Martin Černý

ředitel společnosti, jednatel

Telefon: +420 608 664 434

E-mail: cerny@biosuntec.cz

Dr. Tomáš Kvasnička

Dr. Tomáš Kvasnička

projektový manager, jednatel

Telefon: +420 602 239 109

E-mail: kvasnicka@biosuntec.cz

Ing. Pavel Koudelka

Ing. Pavel Koudelka

vedoucí vývoje

Telefon: +420 608 250 500

E-mail: koudelka@biosuntec.cz

Ing.Petr Štych

Ing.Petr Štych

produktový manažer

Telefon: +420 774 099 967

E-mail: stych@biosuntec.cz

Kurt Hartmann

Kurt Hartmann

obchodní ředitel

Telefon: +420 734 445 511

E-mail: hartmann@biosuntec.cz

Ing. Kateřina Víšková

Ing. Kateřina Víšková

koordinátorka projekčního oddělení, dotace

Telefon: +420 776 657 616

E-mail: viskova@biosuntec.cz

Ing.Tomáš Martínek

Ing.Tomáš Martínek

energetický specialista

Telefon: +420 735 747 843

E-mail: martinek@biosuntec.cz

Ing.Lucie Pospíšilová

Ing.Lucie Pospíšilová

energetický specialista

Telefon: +420 725 050 423

E-mail: pospisilova@biosuntec.cz

Jan Foist

Jan Foist

vedoucí projekce VZT

Telefon: +420 728 571 926

E-mail: foist@biosuntec.cz

Ing. Josef Neubauer

Ing. Josef Neubauer

projekce, specialista pro pasivní domy

Telefon: +420 735 747 842

E-mail: neubauer.j@biosuntec.cz

Bc.Ladislav Mesároš

Bc.Ladislav Mesároš

projekční oddělení

Telefon: +420 735 747 841

E-mail: mesaros@biosuntec.cz

Lukáš Zumr

Lukáš Zumr

vedoucí montáží

Telefon: +420 733 585 398

E-mail: zumr@biosuntec.cz

Jakub Hrdlička

Jakub Hrdlička

projektant VZT

Telefon: +420 734 180 829

E-mail: hrdlicka@biosuntec.cz

Ludvík Neubauer

Ludvík Neubauer

měření a regulace

Telefon: +420 777 558 548

E-mail: neubauer@biosuntec.cz

Monika Švorcová

Monika Švorcová

recepce - informace

Telefon: +420 735 747 844

E-mail: svorcova@biosuntec.cz

Nicol Černá

Nicol Černá

prodejce

Telefon: +420 734 629 141

E-mail: cerna@biosuntec.cz

Ing.Adrian Šoltés

Ing.Adrian Šoltés

zastoupení pro Slovenskou republiku

Telefon: +421 944 648 500

E-mail: soltes@biosuntec.sk

Biosuntec
Logo Biosuntec

Biosuntec CZ, s.r.o.
Gočárova třída 227/50
Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
IČ: 035 69 411

Biosuntec FacebookBiosuntec TwitterBiosuntec YouTube